Activă Plătitor TVA BIHOR

KATBRIFOOD S.R.L.

CUI
44012813
Reg. Comerț
J2021000856053
Înregistrată
30.03.2021
Sediu social JUD. BIHOR, SAT SÂNTANDREI COM. SÂNTANDREI, SÂNTANDREI, NR.487I
-45.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
272.305 RON
▼ 24% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-579.601 RON
▼ 146% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0133 k266 k399 k533 k666 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 240.026 RON2023 · Cifră de afaceri: 611.097 RON2024 · Cifră de afaceri: 357.340 RON2025 · Cifră de afaceri: 272.305 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 27.675 RON2022 · Datorii: 130.269 RON2023 · Datorii: 225.254 RON2024 · Datorii: 467.501 RON2025 · Datorii: 665.706 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KATBRIFOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 272.305 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 272.305 357.340 611.097 240.026 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -579.601 -235.893 -93.635 -71.710 -11.810
Active totale 85.870 231.608 131.619 58.559 15.865
Datorii totale 665.706 467.501 225.254 130.269 27.675
Număr mediu salariați 2 3 4 2 0

Analiză de risc — insolvență

-45.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.