Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L.

CUI
44011109
Reg. Comerț
J2021005715401
Înregistrată
30.03.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TEHERAN, NR.4, cod poștal 11932
-68.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 30.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
265.741 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-293.640 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

081 k162 k242 k323 k404 k2021 · Cifră de afaceri: 75.955 RON2022 · Cifră de afaceri: 258.975 RON2023 · Cifră de afaceri: 154.617 RON2024 · Cifră de afaceri: 365.982 RON2025 · Cifră de afaceri: 265.741 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.462 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 50.106 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 29.282 RON2022 · Datorii: 296.814 RON2023 · Datorii: 403.966 RON2024 · Datorii: 348.344 RON2025 · Datorii: 321.964 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFECT EYEBROWS CLINIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 265.741 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 265.741 365.982 154.617 258.975 75.955
Profit net 0 50.106 0 3.462 0
Capitaluri proprii -293.640 -279.831 -330.531 -18.417 -21.879
Active totale 28.324 68.513 72.197 278.397 7.403
Datorii totale 321.964 348.344 403.966 296.814 29.282
Număr mediu salariați 2 2 2 5 6

Analiză de risc — insolvență

-68.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.