Activă Plătitor TVA SATU MARE

ANCAELIAS S.R.L.

CUI
44007671
Reg. Comerț
J30/341/2021
Înregistrată
29.03.2021
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT DUMBRAVA ORŞ. LIVADA, DUMBRAVA, NR.97, cod poștal 447182
-46.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-384.802 RON
▼ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0129 k257 k386 k514 k643 k2021 · Cifră de afaceri: 642.912 RON2022 · Cifră de afaceri: 526.185 RON2023 · Cifră de afaceri: 117.647 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 433.511 RON2022 · Profit: 242.381 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 140.719 RON2022 · Datorii: 414.324 RON2023 · Datorii: 392.801 RON2024 · Datorii: 406.102 RON2025 · Datorii: 439.671 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANCAELIAS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 117.647 526.185 642.912
Profit net 0 0 0 242.381 433.511
Capitaluri proprii -384.802 -334.179 232.010 675.942 433.511
Active totale 54.869 71.923 624.811 1.090.266 574.230
Datorii totale 439.671 406.102 392.801 414.324 140.719
Număr mediu salariați 0 1 2 4 4

Analiză de risc — insolvență

-46.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.