Activă CLUJ

INTERMEDIUM MEDICA S.R.L.

CUI
44000428
Reg. Comerț
J12/1539/2021
Înregistrată
29.03.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. LIVIU REBREANU, NR.17A, AP.6, cod poștal 400446
21.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
53.565 RON
▼ 77% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
24.812 RON
▼ 83% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

047 k95 k142 k189 k237 k2021 · Cifră de afaceri: 15.115 RON2022 · Cifră de afaceri: 23.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 158.187 RON2024 · Cifră de afaceri: 236.800 RON2025 · Cifră de afaceri: 53.565 RON2021 · Profit: 12.970 RON2022 · Profit: 13.422 RON2023 · Profit: 95.224 RON2024 · Profit: 146.283 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 324 RON2022 · Datorii: 6.722 RON2023 · Datorii: 6.220 RON2024 · Datorii: 39.362 RON2025 · Datorii: 1.659 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INTERMEDIUM MEDICA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 53.565 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 53.565 236.800 158.187 23.735 15.115
Profit net 0 146.283 95.224 13.422 12.970
Capitaluri proprii 24.812 146.523 95.464 13.662 13.170
Active totale 25.661 184.952 100.877 20.384 13.494
Datorii totale 1.659 39.362 6.220 6.722 324
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.