Activă ALBA

JALUZELE ONLINE ALBA S.R.L.

CUI
43997040
Reg. Comerț
J2021000532010
Înregistrată
26.03.2021
Sediu social JUD. ALBA, MUN. ALBA IULIA, BLD. FERDINAND I, NR.75B
6.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4791
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
283.965 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
14.064 RON
▲ 192% vs 2024
Capitaluri proprii
8.131 RON
▼ 42% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k179 k239 k299 k2021 · Cifră de afaceri: 243.118 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.994 RON2023 · Cifră de afaceri: 295.117 RON2024 · Cifră de afaceri: 298.489 RON2025 · Cifră de afaceri: 283.965 RON2021 · Profit: 519 RON2022 · Profit: 11.444 RON2023 · Profit: 7.780 RON2024 · Profit: 4.817 RON2025 · Profit: 14.064 RON2021 · Datorii: 44.339 RON2022 · Datorii: 21.427 RON2023 · Datorii: 32.741 RON2024 · Datorii: 24.427 RON2025 · Datorii: 24.308 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JALUZELE ONLINE ALBA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 283.965 RON în 2025, cu un profit net de 14.064 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 283.965 298.489 295.117 298.994 243.118
Profit net 14.064 4.817 7.780 11.444 519
Capitaluri proprii 8.131 14.067 9.073 12.163 719
Active totale 32.439 38.494 41.814 33.590 45.058
Datorii totale 24.308 24.427 32.741 21.427 44.339
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4791).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.