Activă BIHOR

HAMSA INSTAL S.R.L.

CUI
43992069
Reg. Comerț
J05/822/2021
Înregistrată
26.03.2021
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. BARIEREI, NR.14, BL.PC27, AP.8, cod poștal 410562
7.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
113.130 RON
▲ 138% vs 2024
Profit net
30.040 RON
Capitaluri proprii
1.260 RON
▲ 104% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

023 k45 k68 k91 k113 k2021 · Cifră de afaceri: 26.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 64.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 59.180 RON2024 · Cifră de afaceri: 47.590 RON2025 · Cifră de afaceri: 113.130 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.080 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 30.040 RON2021 · Datorii: 23.507 RON2022 · Datorii: 25.647 RON2023 · Datorii: 21.024 RON2024 · Datorii: 34.620 RON2025 · Datorii: 38.055 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAMSA INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 113.130 RON în 2025, cu un profit net de 30.040 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 113.130 47.590 59.180 64.850 26.500
Profit net 30.040 0 7.080 0 0
Capitaluri proprii 1.260 -28.781 -15.268 -22.348 -8.821
Active totale 39.315 5.839 5.756 3.299 14.686
Datorii totale 38.055 34.620 21.024 25.647 23.507
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.