Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CPLANE NETWORKS S.R.L.

CUI
43978234
Reg. Comerț
J2021005370408
Înregistrată
24.03.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR POPA PETRE, NR.5, PARTEA 2. LOT 5. BIROUL 211, ET.2
66.80
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 24.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.514.860 RON
Profit net
3.411.418 RON
Capitaluri proprii
302.680 RON
▲ 110% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,1 mil2,2 mil3,3 mil4,4 mil5,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.514.860 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.411.418 RON2021 · Datorii: 248.076 RON2022 · Datorii: 623.457 RON2023 · Datorii: 1.536.441 RON2024 · Datorii: 3.109.841 RON2025 · Datorii: 249.608 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CPLANE NETWORKS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.514.860 RON în 2025, cu un profit net de 3.411.418 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.514.860 0 0 0 0
Profit net 3.411.418 0 0 0 0
Capitaluri proprii 302.680 -3.108.738 -1.535.534 -599.044 -222.142
Active totale 549.624 829 907 24.413 25.934
Datorii totale 249.608 3.109.841 1.536.441 623.457 248.076
Număr mediu salariați 5 4 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

66.80
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.