Activă Plătitor TVA CLUJ

ARTSPACE S.R.L.

CUI
43960040
Reg. Comerț
J2021001442123
Înregistrată
22.03.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BUNĂ ZIUA, NR.82B, cod poștal 400498
3.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.375.627 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
1.122.524 RON
▲ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
1.758.361 RON
▲ 177% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,0 mil3,9 mil5,9 mil7,8 mil9,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 31.175 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.286 RON2023 · Cifră de afaceri: 384.084 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.203.451 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.375.627 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 62.180 RON2023 · Profit: 154.659 RON2024 · Profit: 574.838 RON2025 · Profit: 1.122.524 RON2021 · Datorii: 78.121 RON2022 · Datorii: 60.385 RON2023 · Datorii: 8.066.014 RON2024 · Datorii: 9.799.814 RON2025 · Datorii: 5.141.252 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARTSPACE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.375.627 RON în 2025, cu un profit net de 1.122.524 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.375.627 1.203.451 384.084 201.286 31.175
Profit net 1.122.524 574.838 154.659 62.180 0
Capitaluri proprii 1.758.361 635.026 168.885 14.225 -47.955
Active totale 6.899.613 10.434.840 8.234.899 74.610 30.166
Datorii totale 5.141.252 9.799.814 8.066.014 60.385 78.121
Număr mediu salariați 1 1 1 1 2

Analiză de risc — insolvență

3.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.