Activă Plătitor TVA VÂLCEA

FLORIN ŞI DELIA S.R.L.

CUI
43952340
Reg. Comerț
J2021000366385
Înregistrată
19.03.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT GREBLEŞTI COM. CÂINENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.115, cod poștal 247088
22.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Lotrului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
686.994 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
292.894 RON
▲ 20% vs 2024
Capitaluri proprii
306.456 RON
▲ 106% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0137 k275 k412 k550 k687 k2022 · Cifră de afaceri: 233.972 RON2023 · Cifră de afaceri: 428.236 RON2024 · Cifră de afaceri: 494.304 RON2025 · Cifră de afaceri: 686.994 RON2022 · Profit: 116.218 RON2023 · Profit: 264.418 RON2024 · Profit: 244.912 RON2025 · Profit: 292.894 RON2022 · Datorii: 8.015 RON2023 · Datorii: 18.379 RON2024 · Datorii: 49.294 RON2025 · Datorii: 38.384 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORIN ŞI DELIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 686.994 RON în 2025, cu un profit net de 292.894 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 686.994 494.304 428.236 233.972
Profit net 292.894 244.912 264.418 116.218
Capitaluri proprii 306.456 149.117 265.836 116.418
Active totale 344.840 198.411 284.215 124.433
Datorii totale 38.384 49.294 18.379 8.015
Număr mediu salariați 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.