Activă Plătitor TVA MARAMUREŞ

GOOD WATCOM S.R.L.

CUI
43933011
Reg. Comerț
J2021000495243
Înregistrată
17.03.2021
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.57M
3.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.200.955 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
118.936 RON
▼ 61% vs 2024
Capitaluri proprii
595.050 RON
▲ 25% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0440 k880 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 22.197 RON2022 · Cifră de afaceri: 260.866 RON2023 · Cifră de afaceri: 571.662 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.878.201 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.200.955 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 53.399 RON2023 · Profit: 120.733 RON2024 · Profit: 304.153 RON2025 · Profit: 118.936 RON2021 · Datorii: 14.773 RON2022 · Datorii: 11.791 RON2023 · Datorii: 95.088 RON2024 · Datorii: 283.434 RON2025 · Datorii: 1.078.780 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GOOD WATCOM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.200.955 RON în 2025, cu un profit net de 118.936 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.200.955 1.878.201 571.662 260.866 22.197
Profit net 118.936 304.153 120.733 53.399 0
Capitaluri proprii 595.050 476.114 171.961 55.969 -2.170
Active totale 1.673.830 759.548 267.049 67.760 12.603
Datorii totale 1.078.780 283.434 95.088 11.791 14.773
Număr mediu salariați 4 3 0 4 2

Analiză de risc — insolvență

3.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.