Activă Plătitor TVA VRANCEA

AUTOSERV ZAHARIA S.R.L.

CUI
43927729
Reg. Comerț
J2021000300394
Înregistrată
17.03.2021
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA PARC, BL.5, ET.2, AP.8, cod poștal 620128
1.42
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
596.933 RON
▲ 40% vs 2024
Profit net
23.316 RON
▲ 1347% vs 2024
Capitaluri proprii
17.933 RON
▲ 433% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0119 k239 k358 k478 k597 k2021 · Cifră de afaceri: 246.166 RON2022 · Cifră de afaceri: 483.281 RON2023 · Cifră de afaceri: 497.073 RON2024 · Cifră de afaceri: 427.603 RON2025 · Cifră de afaceri: 596.933 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 582 RON2023 · Profit: 6.148 RON2024 · Profit: 1.611 RON2025 · Profit: 23.316 RON2021 · Datorii: 172.178 RON2022 · Datorii: 177.563 RON2023 · Datorii: 244.950 RON2024 · Datorii: 241.206 RON2025 · Datorii: 240.849 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTOSERV ZAHARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 596.933 RON în 2025, cu un profit net de 23.316 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 596.933 427.603 497.073 483.281 246.166
Profit net 23.316 1.611 6.148 582 0
Capitaluri proprii 17.933 -5.393 -7.004 -13.152 -13.734
Active totale 258.288 235.813 237.946 164.411 158.444
Datorii totale 240.849 241.206 244.950 177.563 172.178
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.42
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.