Activă GALAŢI

LI VIO RENTING S.R.L.

CUI
43918526
Reg. Comerț
J2021004695407
Înregistrată
16.03.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. OŢELARILOR, NR.29, BL.K, SC.7, ET.2, AP.278, cod poștal 800649
11.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
122.478 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
43.015 RON
▲ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
44.551 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k49 k73 k98 k122 k2021 · Cifră de afaceri: 71.379 RON2022 · Cifră de afaceri: 90.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 103.901 RON2024 · Cifră de afaceri: 110.410 RON2025 · Cifră de afaceri: 122.478 RON2021 · Profit: 31.008 RON2022 · Profit: 27.082 RON2023 · Profit: 22.713 RON2024 · Profit: 42.292 RON2025 · Profit: 43.015 RON2021 · Datorii: 384 RON2022 · Datorii: 1.251 RON2023 · Datorii: 14.960 RON2024 · Datorii: 21.570 RON2025 · Datorii: 26.992 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LI VIO RENTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 122.478 RON în 2025, cu un profit net de 43.015 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 122.478 110.410 103.901 90.925 71.379
Profit net 43.015 42.292 22.713 27.082 31.008
Capitaluri proprii 44.551 43.826 24.035 27.322 31.208
Active totale 71.543 65.396 38.995 28.573 31.592
Datorii totale 26.992 21.570 14.960 1.251 384
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.