Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

OPERA TEHNIC CONSTRUCT S.R.L.

CUI
43906890
Reg. Comerț
J06/339/2021
Înregistrată
12.03.2021
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT TELCIU COM. TELCIU, NR.43A, cod poștal 427355
15.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.227.768 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
641.040 RON
▲ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
642.040 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0246 k491 k737 k982 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 28.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 56.620 RON2023 · Cifră de afaceri: 194.924 RON2024 · Cifră de afaceri: 982.305 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.227.768 RON2021 · Profit: 7.203 RON2022 · Profit: 3.288 RON2023 · Profit: 245 RON2024 · Profit: 515.455 RON2025 · Profit: 641.040 RON2021 · Datorii: 19.118 RON2022 · Datorii: 44.009 RON2023 · Datorii: 111.629 RON2024 · Datorii: 143.334 RON2025 · Datorii: 226.089 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OPERA TEHNIC CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.227.768 RON în 2025, cu un profit net de 641.040 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.227.768 982.305 194.924 56.620 28.350
Profit net 641.040 515.455 245 3.288 7.203
Capitaluri proprii 642.040 527.191 11.736 11.491 8.203
Active totale 868.129 670.525 123.365 55.500 27.321
Datorii totale 226.089 143.334 111.629 44.009 19.118
Număr mediu salariați 5 4 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.