Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ELEMENTAL ESTATE S.R.L.

CUI
43899408
Reg. Comerț
J2021004449404
Înregistrată
12.03.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR STINDARDULUI, NR.5, ET.2, AP.6, cod poștal 13351
15.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7020
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.482 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
41.689 RON
▲ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
93.311 RON
▲ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k51 k77 k102 k128 k2021 · Cifră de afaceri: 89.593 RON2022 · Cifră de afaceri: 127.636 RON2023 · Cifră de afaceri: 118.833 RON2024 · Cifră de afaceri: 110.891 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.482 RON2021 · Profit: 21.945 RON2022 · Profit: 22.510 RON2023 · Profit: 19.225 RON2024 · Profit: 32.157 RON2025 · Profit: 41.689 RON2021 · Datorii: 2.876 RON2022 · Datorii: 3.308 RON2023 · Datorii: 12.958 RON2024 · Datorii: 11.894 RON2025 · Datorii: 15.257 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELEMENTAL ESTATE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 110.482 RON în 2025, cu un profit net de 41.689 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.482 110.891 118.833 127.636 89.593
Profit net 41.689 32.157 19.225 22.510 21.945
Capitaluri proprii 93.311 51.622 19.465 44.655 22.145
Active totale 108.568 63.516 32.423 47.963 25.021
Datorii totale 15.257 11.894 12.958 3.308 2.876
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7020).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.