Activă ARAD

STORE FASHION PATRICIA S.R.L.

CUI
43898836
Reg. Comerț
J02/503/2021
Înregistrată
11.03.2021
Sediu social JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. ROZELOR, NR.16, cod poștal 317405
68.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.686 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
21.202 RON
▼ 27% vs 2024
Capitaluri proprii
76.593 RON
▲ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k21 k31 k41 k52 k2021 · Cifră de afaceri: 28.101 RON2022 · Cifră de afaceri: 48.931 RON2023 · Cifră de afaceri: 47.485 RON2024 · Cifră de afaceri: 50.695 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.686 RON2021 · Profit: 12.634 RON2022 · Profit: 23.318 RON2023 · Profit: 26.452 RON2024 · Profit: 29.244 RON2025 · Profit: 21.202 RON2021 · Datorii: 354 RON2022 · Datorii: 838 RON2023 · Datorii: 4.015 RON2024 · Datorii: 989 RON2025 · Datorii: 1.356 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STORE FASHION PATRICIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 51.686 RON în 2025, cu un profit net de 21.202 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.686 50.695 47.485 48.931 28.101
Profit net 21.202 29.244 26.452 23.318 12.634
Capitaluri proprii 76.593 55.341 26.652 23.518 12.834
Active totale 77.949 56.330 30.667 24.356 13.188
Datorii totale 1.356 989 4.015 838 354
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

68.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.