Activă Plătitor TVA ALBA

VALY COSTEA SMART S.R.L.

CUI
43895759
Reg. Comerț
J01/432/2021
Înregistrată
11.03.2021
Sediu social JUD. ALBA, SAT MĂTIŞEŞTI COM. HOREA, NR.328, cod poștal 517348
-5.35
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
167.433 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-164.728 RON
▼ 215% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k173 k260 k346 k433 k2021 · Cifră de afaceri: 42.598 RON2022 · Cifră de afaceri: 258.970 RON2023 · Cifră de afaceri: 432.977 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.558 RON2025 · Cifră de afaceri: 167.433 RON2021 · Profit: 2.244 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 87.366 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.749 RON2022 · Datorii: 75.023 RON2023 · Datorii: 78.042 RON2024 · Datorii: 264.955 RON2025 · Datorii: 378.948 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VALY COSTEA SMART S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 167.433 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 167.433 255.558 432.977 258.970 42.598
Profit net 0 0 87.366 0 2.244
Capitaluri proprii -164.728 -52.303 71.408 -15.958 2.444
Active totale 216.956 215.186 152.051 58.739 11.193
Datorii totale 378.948 264.955 78.042 75.023 8.749
Număr mediu salariați 2 3 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

-5.35
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.