Activă Plătitor TVA MUREŞ

CENTRUL DE AFACERI LIVTOUR S.R.L.

CUI
43872364
Reg. Comerț
J26/415/2021
Înregistrată
08.03.2021
Sediu social JUD. MUREŞ, ORŞ. SOVATA, STR. GÉRA, NR.7/F, cod poștal 545500
-18.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sovata
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
125.945 RON
▼ 80% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-298.503 RON
▼ 865% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k252 k378 k505 k631 k2021 · Cifră de afaceri: 429.741 RON2022 · Cifră de afaceri: 576.627 RON2023 · Cifră de afaceri: 618.299 RON2024 · Cifră de afaceri: 630.736 RON2025 · Cifră de afaceri: 125.945 RON2021 · Profit: 12.279 RON2022 · Profit: 202.750 RON2023 · Profit: 198.624 RON2024 · Profit: 74.497 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 58.746 RON2022 · Datorii: 54.487 RON2023 · Datorii: 175.092 RON2024 · Datorii: 315.044 RON2025 · Datorii: 411.750 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CENTRUL DE AFACERI LIVTOUR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 125.945 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 125.945 630.736 618.299 576.627 429.741
Profit net 0 74.497 198.624 202.750 12.279
Capitaluri proprii -298.503 38.996 198.864 215.229 12.479
Active totale 113.247 354.040 373.956 269.716 71.427
Datorii totale 411.750 315.044 175.092 54.487 58.746
Număr mediu salariați 3 4 4 2 4

Analiză de risc — insolvență

-18.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.