Activă DÂMBOVIŢA

VENDING COFFEE AND MORE S.R.L.

CUI
43852960
Reg. Comerț
J2021000349151
Înregistrată
04.03.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT BUJOREANCA COM. CORNEŞTI, STR. AFINELOR, NR.3, CAMERA NR. 1
1.65
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 04.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.800 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
406 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

01 k3 k4 k5 k6 k2022 · Cifră de afaceri: 4.314 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.420 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.800 RON2022 · Profit: 3.790 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2022 · Datorii: 468 RON2023 · Datorii: 892 RON2024 · Datorii: 1.192 RON2025 · Datorii: 1.537 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VENDING COFFEE AND MORE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.800 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 3.800 0 6.420 4.314
Profit net 0 0 0 3.790
Capitaluri proprii 406 633 1.450 3.800
Active totale 1.943 1.825 2.342 4.268
Datorii totale 1.537 1.192 892 468
Număr mediu salariați 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.65
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.