Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

WALCOM TECHNOLOGY S.R.L.

CUI
43844275
Reg. Comerț
J2021003844402
Înregistrată
03.03.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR MUNŢILOR, NR.9B, cod poștal 61467
12.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
150.934 RON
▲ 175% vs 2024
Profit net
105.121 RON
Capitaluri proprii
105.361 RON
▲ 609% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k91 k121 k151 k2021 · Cifră de afaceri: 29.320 RON2022 · Cifră de afaceri: 112.843 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.391 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.923 RON2025 · Cifră de afaceri: 150.934 RON2021 · Profit: 27.757 RON2022 · Profit: 92.786 RON2023 · Profit: 44.227 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 105.121 RON2021 · Datorii: 862 RON2022 · Datorii: 3.939 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 55.210 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WALCOM TECHNOLOGY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 150.934 RON în 2025, cu un profit net de 105.121 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 150.934 54.923 61.391 112.843 29.320
Profit net 105.121 0 44.227 92.786 27.757
Capitaluri proprii 105.361 14.856 62.753 93.026 27.957
Active totale 160.171 14.709 62.425 96.891 28.819
Datorii totale 55.210 0 0 3.939 862
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.