Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

AC VOLT ELECTRIC S.R.L.

CUI
43842592
Reg. Comerț
J2021000331152
Înregistrată
03.03.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PITAR MOŞ, NR.27, ET.5, AP.17, cod poștal 1
45.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
79.626 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
57.042 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
57.282 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k74 k99 k124 k2021 · Cifră de afaceri: 47.756 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.525 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.590 RON2024 · Cifră de afaceri: 123.927 RON2025 · Cifră de afaceri: 79.626 RON2021 · Profit: 12.978 RON2022 · Profit: 10.923 RON2023 · Profit: 43.851 RON2024 · Profit: 91.700 RON2025 · Profit: 57.042 RON2021 · Datorii: 567 RON2022 · Datorii: 788 RON2023 · Datorii: 694 RON2024 · Datorii: 73.291 RON2025 · Datorii: 2.048 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AC VOLT ELECTRIC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 79.626 RON în 2025, cu un profit net de 57.042 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 79.626 123.927 90.590 41.525 47.756
Profit net 57.042 91.700 43.851 10.923 12.978
Capitaluri proprii 57.282 91.940 44.091 24.101 13.178
Active totale 59.330 165.231 44.785 24.889 13.745
Datorii totale 2.048 73.291 694 788 567
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

45.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.