Activă CLUJ

NIKOMARIUS FOOD S.R.L.

CUI
43832610
Reg. Comerț
J2021001048125
Înregistrată
02.03.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. CIOBANULUI, NR.6, BL.O3, SC.1, ET.6, AP.99, cod poștal 400531
9.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 02.03.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
309.002 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
17.844 RON
▼ 62% vs 2024
Capitaluri proprii
71.605 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k124 k185 k247 k309 k2021 · Cifră de afaceri: 82.608 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.196 RON2023 · Cifră de afaceri: 138.218 RON2024 · Cifră de afaceri: 247.238 RON2025 · Cifră de afaceri: 309.002 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 5.089 RON2023 · Profit: 7.648 RON2024 · Profit: 46.505 RON2025 · Profit: 17.844 RON2021 · Datorii: 13.097 RON2022 · Datorii: 17.428 RON2023 · Datorii: 17.881 RON2024 · Datorii: 20.045 RON2025 · Datorii: 25.112 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NIKOMARIUS FOOD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 309.002 RON în 2025, cu un profit net de 17.844 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 309.002 247.238 138.218 126.196 82.608
Profit net 17.844 46.505 7.648 5.089 0
Capitaluri proprii 71.605 53.761 7.257 -391 -5.480
Active totale 96.717 73.806 25.138 17.037 7.617
Datorii totale 25.112 20.045 17.881 17.428 13.097
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.