Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

COOL LOOKING 168 S.R.L.

CUI
43813740
Reg. Comerț
J13/651/2021
Înregistrată
26.02.2021
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. KRAKOVIA, NR.12, BL.C5, ET.4, AP.25
11.58
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
294.022 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
34.538 RON
Capitaluri proprii
33.614 RON
▲ 3738% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0327 k654 k981 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 222.788 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.635.397 RON2023 · Cifră de afaceri: 641.013 RON2024 · Cifră de afaceri: 284.985 RON2025 · Cifră de afaceri: 294.022 RON2021 · Profit: 43.755 RON2022 · Profit: 121.191 RON2023 · Profit: 105.573 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 34.538 RON2021 · Datorii: 230.726 RON2022 · Datorii: 110.710 RON2023 · Datorii: 195.582 RON2024 · Datorii: 71.681 RON2025 · Datorii: 22.736 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COOL LOOKING 168 S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 294.022 RON în 2025, cu un profit net de 34.538 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 294.022 284.985 641.013 1.635.397 222.788
Profit net 34.538 0 105.573 121.191 43.755
Capitaluri proprii 33.614 -924 106.351 121.431 43.955
Active totale 56.350 70.757 301.933 232.141 274.681
Datorii totale 22.736 71.681 195.582 110.710 230.726
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.58
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.