Activă ARAD

INSTA NACVAL S.R.L.

CUI
43812150
Reg. Comerț
J02/400/2021
Înregistrată
25.02.2021
Sediu social JUD. ARAD, SAT ALMAŞ COM. ALMAŞ, ALMAŞ, NR.72, cod poștal 317005
-101.22
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
76.255 RON
▲ 78% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-114.609 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k112 k168 k224 k280 k2021 · Cifră de afaceri: 280.331 RON2022 · Cifră de afaceri: 218.866 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.398 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.810 RON2025 · Cifră de afaceri: 76.255 RON2021 · Profit: 14.405 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 57.620 RON2022 · Datorii: 38.349 RON2023 · Datorii: 91.881 RON2024 · Datorii: 117.605 RON2025 · Datorii: 122.110 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INSTA NACVAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 76.255 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 76.255 42.810 106.398 218.866 280.331
Profit net 0 0 0 0 14.405
Capitaluri proprii -114.609 -105.265 -75.610 -9.748 14.605
Active totale 7.501 12.340 16.271 28.601 72.225
Datorii totale 122.110 117.605 91.881 38.349 57.620
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-101.22
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.