Activă BRĂILA

EMIRGO PARENTING S.R.L.

CUI
43808280
Reg. Comerț
J09/184/2021
Înregistrată
25.02.2021
Sediu social JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.261A
40.79
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.070 RON
▼ 86% vs 2024
Profit net
18.418 RON
▼ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
396.809 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k148 k185 k2021 · Cifră de afaceri: 111.806 RON2022 · Cifră de afaceri: 140.769 RON2023 · Cifră de afaceri: 129.144 RON2024 · Cifră de afaceri: 185.310 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.070 RON2021 · Profit: 94.961 RON2022 · Profit: 110.421 RON2023 · Profit: 50.673 RON2024 · Profit: 122.136 RON2025 · Profit: 18.418 RON2021 · Datorii: 1.824 RON2022 · Datorii: 12.563 RON2023 · Datorii: 8.384 RON2024 · Datorii: 15.495 RON2025 · Datorii: 12.261 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMIRGO PARENTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.070 RON în 2025, cu un profit net de 18.418 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.070 185.310 129.144 140.769 111.806
Profit net 18.418 122.136 50.673 110.421 94.961
Capitaluri proprii 396.809 378.391 256.255 205.582 95.161
Active totale 409.070 393.886 264.639 218.145 96.985
Datorii totale 12.261 15.495 8.384 12.563 1.824
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

40.79
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.