Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

IRIMAR STORE EXCLUSIV S.R.L.

CUI
43790469
Reg. Comerț
J2021000186510
Înregistrată
23.02.2021
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. BELŞUGULUI, NR.4, BL.K7, SC.7, ET.1, AP.5, cod poștal 910120
18.02
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
473.485 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
63.905 RON
▼ 50% vs 2024
Capitaluri proprii
216.623 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

095 k189 k284 k379 k473 k2021 · Cifră de afaceri: 105.220 RON2022 · Cifră de afaceri: 245.366 RON2023 · Cifră de afaceri: 408.333 RON2024 · Cifră de afaceri: 469.050 RON2025 · Cifră de afaceri: 473.485 RON2021 · Profit: 33.811 RON2022 · Profit: 56.527 RON2023 · Profit: 112.277 RON2024 · Profit: 128.903 RON2025 · Profit: 63.905 RON2021 · Datorii: 60 RON2022 · Datorii: 8.699 RON2023 · Datorii: 38.135 RON2024 · Datorii: 21.281 RON2025 · Datorii: 24.038 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IRIMAR STORE EXCLUSIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 473.485 RON în 2025, cu un profit net de 63.905 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 473.485 469.050 408.333 245.366 105.220
Profit net 63.905 128.903 112.277 56.527 33.811
Capitaluri proprii 216.623 247.718 175.815 63.538 34.011
Active totale 240.661 268.999 213.950 72.237 34.071
Datorii totale 24.038 21.281 38.135 8.699 60
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

18.02
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.