Activă ILFOV

KIYCORSKI GLO S.R.L.

CUI
43774285
Reg. Comerț
J23/1115/2021
Înregistrată
19.02.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT VÂRTEJU ORŞ. MĂGURELE, STR. URANUS, NR.42B-C, BL.2, ET.2, AP.17, cod poștal 77129
16.36
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
42.423 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
31.593 RON
▼ 6% vs 2024
Capitaluri proprii
31.834 RON
▼ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k18 k28 k37 k46 k2021 · Cifră de afaceri: 30.104 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.509 RON2023 · Cifră de afaceri: 34.208 RON2024 · Cifră de afaceri: 45.917 RON2025 · Cifră de afaceri: 42.423 RON2021 · Profit: 9.115 RON2022 · Profit: 9.056 RON2023 · Profit: 11.803 RON2024 · Profit: 33.615 RON2025 · Profit: 31.593 RON2021 · Datorii: 3.179 RON2022 · Datorii: 8.332 RON2023 · Datorii: 5.126 RON2024 · Datorii: 8.124 RON2025 · Datorii: 9.272 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KIYCORSKI GLO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 42.423 RON în 2025, cu un profit net de 31.593 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 42.423 45.917 34.208 35.509 30.104
Profit net 31.593 33.615 11.803 9.056 9.115
Capitaluri proprii 31.834 33.855 12.043 9.296 9.315
Active totale 41.106 41.979 17.169 17.628 12.494
Datorii totale 9.272 8.124 5.126 8.332 3.179
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.36
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.