Activă ILFOV

COSMOPOLIS HEALTH CENTER S.R.L.

CUI
43774056
Reg. Comerț
J2021001116233
Înregistrată
19.02.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, DRM. FERMEI, NR.34A, ET.5, AP.41, cod poștal 77160
2.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.649 RON
▲ 10509% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
37.279 RON
▼ 82% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 200% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k95 k143 k190 k238 k2021 · Cifră de afaceri: 238.002 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.043 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.649 RON2021 · Profit: 225.979 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.023 RON2022 · Datorii: 12.023 RON2023 · Datorii: 12.023 RON2024 · Datorii: 28.394 RON2025 · Datorii: 77.317 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSMOPOLIS HEALTH CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 110.649 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.649 1.043 0 0 238.002
Profit net 0 0 0 0 225.979
Capitaluri proprii 37.279 211.196 226.179 226.179 226.179
Active totale 114.596 239.590 238.202 238.202 238.202
Datorii totale 77.317 28.394 12.023 12.023 12.023
Număr mediu salariați 3 1 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

2.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.