Activă IALOMIŢA

REGION FOREVER S.R.L.

CUI
43764923
Reg. Comerț
J2021000091212
Înregistrată
18.02.2021
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT BROŞTENI COM. ION ROATĂ, STR. SUDULUI, NR.6, cod poștal 927151
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
1.811 RON
▼ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k42 k56 k69 k2021 · Cifră de afaceri: 69.400 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 40.180 RON2022 · Profit: 20.754 RON2023 · Profit: 18.213 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.025 RON2022 · Datorii: 2.428 RON2023 · Datorii: 563 RON2024 · Datorii: 402 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REGION FOREVER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 9.000 35.000 37.600 69.400
Profit net 0 0 18.213 20.754 40.180
Capitaluri proprii 1.811 18.635 18.769 29.556 40.380
Active totale 1.811 19.037 19.332 31.984 41.405
Datorii totale 0 402 563 2.428 1.025
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.