Activă CLUJ

ONCOACTMED S.R.L.

CUI
43744411
Reg. Comerț
J12/765/2021
Înregistrată
16.02.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PROF. TUDOR CIORTEA, NR.16-18, AP.2, cod poștal 400317
11.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
277.686 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
229.036 RON
▼ 2% vs 2024
Capitaluri proprii
274 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k237 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 1.710 RON2022 · Cifră de afaceri: 14.428 RON2023 · Cifră de afaceri: 138.988 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.632 RON2025 · Cifră de afaceri: 277.686 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 11.945 RON2023 · Profit: 110.510 RON2024 · Profit: 234.878 RON2025 · Profit: 229.036 RON2021 · Datorii: 4.511 RON2022 · Datorii: 6.496 RON2023 · Datorii: 6.120 RON2024 · Datorii: 90.252 RON2025 · Datorii: 198.470 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ONCOACTMED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 277.686 RON în 2025, cu un profit net de 229.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 277.686 296.632 138.988 14.428 1.710
Profit net 229.036 234.878 110.510 11.945 0
Capitaluri proprii 274 200 110.710 9.282 -2.663
Active totale 198.744 90.452 116.830 15.778 1.848
Datorii totale 198.470 90.252 6.120 6.496 4.511
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.