Activă TULCEA

DELTA AGREMENT CENTER S.R.L.

CUI
43738169
Reg. Comerț
J36/97/2021
Înregistrată
16.02.2021
Sediu social JUD. TULCEA, SAT SMÂRDAN COM. SMÂRDAN, STR. CALEA DOBROGEI, NR.49-50, CAMERA 5, cod poștal 827205
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
12.164 RON
▼ 42% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-84.960 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k81 k121 k162 k202 k2021 · Cifră de afaceri: 114.847 RON2022 · Cifră de afaceri: 202.003 RON2023 · Cifră de afaceri: 151.836 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.853 RON2025 · Cifră de afaceri: 12.164 RON2021 · Profit: 4.207 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 112.982 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 19.819 RON2022 · Datorii: 23.037 RON2023 · Datorii: 42.230 RON2024 · Datorii: 2.215 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DELTA AGREMENT CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 12.164 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 12.164 20.853 151.836 202.003 114.847
Profit net 0 0 112.982 0 4.207
Capitaluri proprii -84.960 -84.166 -23.543 -136.525 4.407
Active totale 12.037 27.210 148.702 54.362 242.759
Datorii totale 0 2.215 42.230 23.037 19.819
Număr mediu salariați 0 0 1 2 2

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.