Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

EDAV PROHOME S.R.L.

CUI
43738002
Reg. Comerț
J2021002667404
Înregistrată
16.02.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS COLENTINA, NR.39, PARTER. CAM 1, BL.R14, SC.1, AP.4, cod poștal 21159
2.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.034.402 RON
▲ 441% vs 2024
Profit net
182.581 RON
▲ 434617% vs 2024
Capitaluri proprii
503.848 RON
▲ 57% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0291 k583 k874 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.035.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 914.546 RON2024 · Cifră de afaceri: 191.164 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.034.402 RON2021 · Profit: 877.173 RON2022 · Profit: 41.195 RON2024 · Profit: 42 RON2025 · Profit: 182.581 RON2021 · Datorii: 653.300 RON2022 · Datorii: 645.467 RON2024 · Datorii: 770.563 RON2025 · Datorii: 1.456.648 RON2021202220242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EDAV PROHOME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.034.402 RON în 2025, cu un profit net de 182.581 RON.

Indicator (RON) 2025202420222021
Cifră de afaceri netă 1.034.402 191.164 914.546 1.035.176
Profit net 182.581 42 41.195 877.173
Capitaluri proprii 503.848 321.267 149.187 877.473
Active totale 1.960.496 1.091.830 794.654 1.530.773
Datorii totale 1.456.648 770.563 645.467 653.300
Număr mediu salariați 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.