Activă BIHOR

STUDENTS ACADEMY S.R.L.

CUI
43732115
Reg. Comerț
J2021000087318
Înregistrată
15.02.2021
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. GEN. GHEORGHE MAGHERU, NR.9, APARTAMENT SPAȚIU COMERCIAL II, BL.M9, cod poștal 410057
0.48
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
207.159 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
96 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
336 RON
▼ 99% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

050 k100 k149 k199 k249 k2021 · Cifră de afaceri: 900 RON2022 · Cifră de afaceri: 65.640 RON2023 · Cifră de afaceri: 134.585 RON2024 · Cifră de afaceri: 248.932 RON2025 · Cifră de afaceri: 207.159 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 9.244 RON2023 · Profit: 15.529 RON2024 · Profit: 43.883 RON2025 · Profit: 96 RON2021 · Datorii: 23.681 RON2022 · Datorii: 14.907 RON2023 · Datorii: 72.487 RON2024 · Datorii: 133.486 RON2025 · Datorii: 128.580 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STUDENTS ACADEMY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 207.159 RON în 2025, cu un profit net de 96 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 207.159 248.932 134.585 65.640 900
Profit net 96 43.883 15.529 9.244 0
Capitaluri proprii 336 44.123 3.698 -11.831 -21.075
Active totale 138.400 177.609 76.185 3.076 2.606
Datorii totale 128.580 133.486 72.487 14.907 23.681
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

0.48
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.