Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LAVRENTI S.R.L.

CUI
43729888
Reg. Comerț
J40/2547/2021
Înregistrată
15.02.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. GURA VADULUI, NR.1, CAMERA 4, BL.G26, SC.1, ET.2, AP.5, cod poștal 32336
5.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
705.741 RON
▲ 36% vs 2024
Profit net
79.328 RON
Capitaluri proprii
97.889 RON
▲ 427% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0141 k282 k423 k565 k706 k2021 · Cifră de afaceri: 5.550 RON2022 · Cifră de afaceri: 284.918 RON2023 · Cifră de afaceri: 410.651 RON2024 · Cifră de afaceri: 518.549 RON2025 · Cifră de afaceri: 705.741 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 23.203 RON2023 · Profit: 45.229 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 79.328 RON2021 · Datorii: 7.190 RON2022 · Datorii: 2.501 RON2023 · Datorii: 44.689 RON2024 · Datorii: 183.264 RON2025 · Datorii: 169.537 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAVRENTI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 705.741 RON în 2025, cu un profit net de 79.328 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 705.741 518.549 410.651 284.918 5.550
Profit net 79.328 0 45.229 23.203 0
Capitaluri proprii 97.889 18.561 68.237 23.008 -195
Active totale 265.681 201.421 112.565 25.236 6.995
Datorii totale 169.537 183.264 44.689 2.501 7.190
Număr mediu salariați 4 3 3 1 0

Analiză de risc — insolvență

5.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.