Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LIGHTNING STEPS S.R.L.

CUI
43721485
Reg. Comerț
J2021002439401
Înregistrată
12.02.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GEAMANDUREI, NR.35, cod poștal 22645
5.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8559
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 12.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
210.490 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
54.393 RON
▼ 67% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

042 k84 k126 k168 k210 k2021 · Cifră de afaceri: 120.066 RON2022 · Cifră de afaceri: 197.197 RON2023 · Cifră de afaceri: 186.386 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.701 RON2025 · Cifră de afaceri: 210.490 RON2021 · Profit: 46.278 RON2022 · Profit: 140.683 RON2023 · Profit: 98.292 RON2024 · Profit: 62.583 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 11.792 RON2022 · Datorii: 158 RON2023 · Datorii: 10.983 RON2024 · Datorii: 13.125 RON2025 · Datorii: 38.847 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LIGHTNING STEPS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 210.490 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 210.490 187.701 186.386 197.197 120.066
Profit net 0 62.583 98.292 140.683 46.278
Capitaluri proprii 54.393 163.749 165.678 145.813 46.478
Active totale 92.504 176.804 176.591 182.721 121.171
Datorii totale 38.847 13.125 10.983 158 11.792
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8559).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.