Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SCANDI MOB DESIGN S.R.L.

CUI
43719965
Reg. Comerț
J40/2422/2021
Înregistrată
11.02.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. POLITEHNICII, NR.1, BL.I1, SC.A, ET.3, AP.12
-29.49
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
24.885 RON
Profit net
4.342 RON
Capitaluri proprii
-33.134 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k16 k24 k31 k39 k2021 · Cifră de afaceri: 27.147 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 24.885 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 4.342 RON2021 · Datorii: 7.798 RON2022 · Datorii: 31.886 RON2023 · Datorii: 37.146 RON2024 · Datorii: 37.446 RON2025 · Datorii: 39.218 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SCANDI MOB DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 24.885 RON în 2025, cu un profit net de 4.342 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 24.885 0 0 0 27.147
Profit net 4.342 0 0 0 0
Capitaluri proprii -33.134 -37.476 -37.125 -31.861 -6.438
Active totale 6.084 -30 21 25 1.360
Datorii totale 39.218 37.446 37.146 31.886 7.798
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-29.49
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.