Activă VÂLCEA

ATRASCUP S.R.L.

CUI
43712150
Reg. Comerț
J38/181/2021
Înregistrată
10.02.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, ORŞ. CĂLIMĂNEŞTI, STR. MIRCEA CEL BĂTRÎN, NR.26, cod poștal 245600
8.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 10.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
64.585 RON
▲ 891% vs 2024
Profit net
24.774 RON
Capitaluri proprii
12.260 RON
▲ 198% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k30 k45 k60 k75 k2021 · Cifră de afaceri: 27.421 RON2022 · Cifră de afaceri: 38.191 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.903 RON2024 · Cifră de afaceri: 6.517 RON2025 · Cifră de afaceri: 64.585 RON2021 · Profit: 10.280 RON2022 · Profit: 2.053 RON2023 · Profit: 15.855 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 24.774 RON2021 · Datorii: 1.819 RON2022 · Datorii: 29.159 RON2023 · Datorii: 25.069 RON2024 · Datorii: 17.705 RON2025 · Datorii: 26.336 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATRASCUP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 64.585 RON în 2025, cu un profit net de 24.774 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 64.585 6.517 74.903 38.191 27.421
Profit net 24.774 0 15.855 2.053 10.280
Capitaluri proprii 12.260 -12.514 16.055 12.533 10.480
Active totale 38.596 5.191 41.124 41.692 12.299
Datorii totale 26.336 17.705 25.069 29.159 1.819
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.