Activă GORJ

SEBȘINDRILARU TRANSPORT CURIER S.R.L.

CUI
43698188
Reg. Comerț
J18/175/2021
Înregistrată
09.02.2021
Sediu social JUD. GORJ, SAT COJANI ORŞ. TÂRGU CĂRBUNEŞTI, STR. CÂMPUL MARE, NR.10, cod poștal 215503
0.60
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 09.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
82.124 RON
▼ 61% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.046 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

053 k106 k159 k212 k265 k2021 · Cifră de afaceri: 87.064 RON2022 · Cifră de afaceri: 204.320 RON2023 · Cifră de afaceri: 265.215 RON2024 · Cifră de afaceri: 209.221 RON2025 · Cifră de afaceri: 82.124 RON2021 · Profit: 10.962 RON2022 · Profit: 17.226 RON2023 · Profit: 53.662 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.840 RON2022 · Datorii: 69.065 RON2023 · Datorii: 24.599 RON2024 · Datorii: 28.644 RON2025 · Datorii: 24.215 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEBȘINDRILARU TRANSPORT CURIER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 82.124 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 82.124 209.221 265.215 204.320 87.064
Profit net 0 0 53.662 17.226 10.962
Capitaluri proprii 2.046 17.912 62.550 28.388 11.162
Active totale 26.261 46.556 87.149 92.752 14.002
Datorii totale 24.215 28.644 24.599 69.065 2.840
Număr mediu salariați 1 2 3 2 1

Analiză de risc — insolvență

0.60
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.