Activă CLUJ

PIXEL STREAM MEDIA S.R.L.

CUI
43691678
Reg. Comerț
J12/607/2021
Înregistrată
08.02.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PARÂNG, NR.14, SC.3, AP.41, cod poștal 400552
16.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
136.661 RON
▼ 12% vs 2024
Profit net
41.558 RON
▼ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
41.798 RON
▼ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

031 k62 k93 k124 k155 k2021 · Cifră de afaceri: 52.951 RON2022 · Cifră de afaceri: 61.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 91.085 RON2024 · Cifră de afaceri: 154.549 RON2025 · Cifră de afaceri: 136.661 RON2021 · Profit: 47.634 RON2022 · Profit: 52.154 RON2023 · Profit: 29.010 RON2024 · Profit: 78.493 RON2025 · Profit: 41.558 RON2021 · Datorii: 461 RON2022 · Datorii: 2.855 RON2023 · Datorii: 11.398 RON2024 · Datorii: 80.344 RON2025 · Datorii: 12.730 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PIXEL STREAM MEDIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 136.661 RON în 2025, cu un profit net de 41.558 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 136.661 154.549 91.085 61.100 52.951
Profit net 41.558 78.493 29.010 52.154 47.634
Capitaluri proprii 41.798 78.733 41.226 52.394 47.834
Active totale 54.528 159.077 52.624 55.168 48.216
Datorii totale 12.730 80.344 11.398 2.855 461
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

16.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.