Activă Plătitor TVA ILFOV

TOTAL ATTIPIC SOLUTIONS S.R.L.

CUI
43685935
Reg. Comerț
J2021000706237
Înregistrată
05.02.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT ROŞU COM. CHIAJNA, STR. REZERVELOR, NR.31D, cod poștal 77042
2.84
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.088 RON
▼ 49% vs 2024
Profit net
53.826 RON
▼ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
200.322 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0118 k236 k354 k472 k590 k2021 · Cifră de afaceri: 349.348 RON2022 · Cifră de afaceri: 471.919 RON2023 · Cifră de afaceri: 253.361 RON2024 · Cifră de afaceri: 589.508 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.088 RON2021 · Profit: 174.275 RON2022 · Profit: 15.297 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 63.316 RON2025 · Profit: 53.826 RON2021 · Datorii: 34.209 RON2022 · Datorii: 217.749 RON2023 · Datorii: 401.844 RON2024 · Datorii: 548.158 RON2025 · Datorii: 553.155 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOTAL ATTIPIC SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 302.088 RON în 2025, cu un profit net de 53.826 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 302.088 589.508 253.361 471.919 349.348
Profit net 53.826 63.316 0 15.297 174.275
Capitaluri proprii 200.322 146.496 100.681 189.772 174.475
Active totale 753.477 694.654 502.525 407.521 208.684
Datorii totale 553.155 548.158 401.844 217.749 34.209
Număr mediu salariați 0 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.84
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.