Activă SIBIU

TNT BUSINESS ACCOUNTING S.R.L.

CUI
43679941
Reg. Comerț
J2021000206322
Înregistrată
05.02.2021
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. GRAVORILOR, NR.2A, AP.1, cod poștal 551130
26.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
273.556 RON
▲ 37% vs 2024
Profit net
171.545 RON
▲ 75% vs 2024
Capitaluri proprii
183.867 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k109 k164 k219 k274 k2021 · Cifră de afaceri: 61.680 RON2022 · Cifră de afaceri: 123.600 RON2023 · Cifră de afaceri: 204.550 RON2024 · Cifră de afaceri: 200.150 RON2025 · Cifră de afaceri: 273.556 RON2021 · Profit: 50.855 RON2022 · Profit: 101.467 RON2023 · Profit: 118.744 RON2024 · Profit: 97.792 RON2025 · Profit: 171.545 RON2021 · Datorii: 762 RON2022 · Datorii: 7.502 RON2023 · Datorii: 60.133 RON2024 · Datorii: 40.719 RON2025 · Datorii: 15.891 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TNT BUSINESS ACCOUNTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 273.556 RON în 2025, cu un profit net de 171.545 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 273.556 200.150 204.550 123.600 61.680
Profit net 171.545 97.792 118.744 101.467 50.855
Capitaluri proprii 183.867 156.434 129.295 101.769 51.055
Active totale 199.758 197.153 189.428 109.271 51.817
Datorii totale 15.891 40.719 60.133 7.502 762
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

26.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.