Activă Plătitor TVA OLT

QUERY SELECTOR BRAND S.R.L.

CUI
43665032
Reg. Comerț
J2021000105285
Înregistrată
03.02.2021
Sediu social JUD. OLT, MUN. SLATINA, STR. CUZA VODĂ, NR.11, CAMERA 1, BL.11, SC.A, ET.4, AP.9, cod poștal 230059
-3.64
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
318.685 RON
Profit net
766 RON
Capitaluri proprii
-35.901 RON
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k156 k235 k313 k391 k2021 · Cifră de afaceri: 391.195 RON2022 · Cifră de afaceri: 326.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 330.024 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 318.685 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 18.111 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 766 RON2021 · Datorii: 86.420 RON2022 · Datorii: 86.563 RON2023 · Datorii: 100.072 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 105.390 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

QUERY SELECTOR BRAND S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 318.685 RON în 2025, cu un profit net de 766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 318.685 0 330.024 326.470 391.195
Profit net 766 0 18.111 0 0
Capitaluri proprii -35.901 0 -34.258 -52.369 -22.913
Active totale 69.489 0 65.814 34.194 63.507
Datorii totale 105.390 0 100.072 86.563 86.420
Număr mediu salariați 2 0 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-3.64
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.