Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

TFL SOCIAL TURISM S.R.L.

CUI
43645515
Reg. Comerț
J2021000125063
Înregistrată
01.02.2021
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. PARCULUI, NR.17C, cod poștal 425100
0.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 01.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
21.660 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
1.607 RON
▼ 35% vs 2024
Capitaluri proprii
-20.053 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

012 k25 k37 k50 k62 k2021 · Cifră de afaceri: 5.146 RON2022 · Cifră de afaceri: 15.970 RON2023 · Cifră de afaceri: 44.644 RON2024 · Cifră de afaceri: 29.030 RON2025 · Cifră de afaceri: 21.660 RON2021 · Profit: 4.246 RON2022 · Profit: 864 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.487 RON2025 · Profit: 1.607 RON2021 · Datorii: 10.934 RON2022 · Datorii: 38.471 RON2023 · Datorii: 62.121 RON2024 · Datorii: 27.267 RON2025 · Datorii: 30.491 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TFL SOCIAL TURISM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 21.660 RON în 2025, cu un profit net de 1.607 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 21.660 29.030 44.644 15.970 5.146
Profit net 1.607 2.487 0 864 4.246
Capitaluri proprii -20.053 -21.660 -24.146 5.310 4.446
Active totale 37.549 38.028 75.705 84.608 164.950
Datorii totale 30.491 27.267 62.121 38.471 10.934
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.