Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

MANUPAUL BUILDING S.R.L.

CUI
43645493
Reg. Comerț
J2021000123061
Înregistrată
01.02.2021
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT MAIERU COM. MAIERU, NR.1370A, cod poștal 427130
13.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4100
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 01.02.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
372.608 RON
▲ 108% vs 2024
Profit net
180.266 RON
Capitaluri proprii
155.395 RON
▲ 725% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

075 k149 k224 k298 k373 k2021 · Cifră de afaceri: 262.122 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.556 RON2023 · Cifră de afaceri: 103.348 RON2024 · Cifră de afaceri: 178.899 RON2025 · Cifră de afaceri: 372.608 RON2021 · Profit: 75.276 RON2022 · Profit: 98.679 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 180.266 RON2021 · Datorii: 26.253 RON2022 · Datorii: 23.721 RON2023 · Datorii: 44.221 RON2024 · Datorii: 57.167 RON2025 · Datorii: 81.073 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANUPAUL BUILDING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 372.608 RON în 2025, cu un profit net de 180.266 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 372.608 178.899 103.348 299.556 262.122
Profit net 180.266 0 0 98.679 75.276
Capitaluri proprii 155.395 -24.871 51.142 174.155 75.476
Active totale 236.468 32.296 95.363 197.876 101.729
Datorii totale 81.073 57.167 44.221 23.721 26.253
Număr mediu salariați 6 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

13.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4100).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.