Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BRAIN SURGERY S.R.L.

CUI
43642209
Reg. Comerț
J40/1508/2021
Înregistrată
29.01.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ROMULUS, NR.38, ET.2, AP.2G, cod poștal 30563
0.11
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
184.400 RON
▼ 36% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
3.943 RON
▼ 95% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k124 k186 k248 k310 k2021 · Cifră de afaceri: 176.050 RON2022 · Cifră de afaceri: 194.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 211.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 287.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 184.400 RON2021 · Profit: 146.547 RON2022 · Profit: 165.368 RON2023 · Profit: 131.252 RON2024 · Profit: 92.039 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.111 RON2022 · Datorii: 186.689 RON2023 · Datorii: 153.772 RON2024 · Datorii: 310.491 RON2025 · Datorii: 279.838 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BRAIN SURGERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 184.400 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 184.400 287.100 211.500 194.100 176.050
Profit net 0 92.039 131.252 165.368 146.547
Capitaluri proprii 3.943 76.915 85.721 47.167 38.325
Active totale 283.781 387.406 239.493 233.856 41.436
Datorii totale 279.838 310.491 153.772 186.689 3.111
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.11
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.