Activă VASLUI

EUTHYMIC-MED S.R.L.

CUI
43639998
Reg. Comerț
J2021000107377
Înregistrată
29.01.2021
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, STR. FABRICII, NR.4, BL.C1, ET.PARTER, AP.50
34.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
897.299 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
591.567 RON
▲ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
591.767 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0179 k359 k538 k718 k897 k2021 · Cifră de afaceri: 398.039 RON2022 · Cifră de afaceri: 601.675 RON2023 · Cifră de afaceri: 585.612 RON2024 · Cifră de afaceri: 596.222 RON2025 · Cifră de afaceri: 897.299 RON2021 · Profit: 270.121 RON2022 · Profit: 363.092 RON2023 · Profit: 419.776 RON2024 · Profit: 447.858 RON2025 · Profit: 591.567 RON2021 · Datorii: 9.403 RON2022 · Datorii: 7.530 RON2023 · Datorii: 7.781 RON2024 · Datorii: 61.237 RON2025 · Datorii: 32.584 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUTHYMIC-MED S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 897.299 RON în 2025, cu un profit net de 591.567 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 897.299 596.222 585.612 601.675 398.039
Profit net 591.567 447.858 419.776 363.092 270.121
Capitaluri proprii 591.767 448.058 419.976 363.292 270.321
Active totale 624.351 509.295 427.757 370.822 279.724
Datorii totale 32.584 61.237 7.781 7.530 9.403
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

34.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.