Activă Plătitor TVA HARGHITA

MARIUS-BRAIC-SERVICE S.R.L.

CUI
43634451
Reg. Comerț
J19/55/2021
Înregistrată
28.01.2021
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. TOPLIŢA, STR. LUNGĂ, NR.190, cod poștal 535700
9.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
205.775 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
66.213 RON
Capitaluri proprii
-30.798 RON
▲ 68% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k141 k211 k281 k351 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 26.400 RON2023 · Cifră de afaceri: 163.820 RON2024 · Cifră de afaceri: 351.423 RON2025 · Cifră de afaceri: 205.775 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5.647 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 66.213 RON2021 · Datorii: 13.316 RON2022 · Datorii: 54.016 RON2023 · Datorii: 62.015 RON2024 · Datorii: 122.576 RON2025 · Datorii: 77.549 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARIUS-BRAIC-SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 205.775 RON în 2025, cu un profit net de 66.213 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 205.775 351.423 163.820 26.400 0
Profit net 66.213 0 5.647 0 0
Capitaluri proprii -30.798 -97.011 -15.671 -21.318 -1.399
Active totale 46.751 25.565 46.344 32.698 11.917
Datorii totale 77.549 122.576 62.015 54.016 13.316
Număr mediu salariați 1 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.