Activă GALAŢI

REFAH SIVAL S.R.L.

CUI
43633103
Reg. Comerț
J2021000168172
Înregistrată
28.01.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, SAT COSTI COM. VÂNĂTORI, STR. LUMINOASĂ, NR.1N
4.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
265.115 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
21.570 RON
▲ 1336% vs 2024
Capitaluri proprii
27.966 RON
▲ 337% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k109 k164 k218 k273 k2021 · Cifră de afaceri: 222.248 RON2022 · Cifră de afaceri: 234.514 RON2023 · Cifră de afaceri: 215.839 RON2024 · Cifră de afaceri: 249.548 RON2025 · Cifră de afaceri: 265.115 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 18.815 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.502 RON2025 · Profit: 21.570 RON2021 · Datorii: 173.314 RON2022 · Datorii: 272.943 RON2023 · Datorii: 190.186 RON2024 · Datorii: 90.712 RON2025 · Datorii: 71.084 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

REFAH SIVAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 265.115 RON în 2025, cu un profit net de 21.570 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 265.115 249.548 215.839 234.514 222.248
Profit net 21.570 1.502 0 18.815 0
Capitaluri proprii 27.966 6.396 -54.780 4.894 -23.487
Active totale 99.050 97.108 135.406 277.837 149.827
Datorii totale 71.084 90.712 190.186 272.943 173.314
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

4.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.