Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NEXT CONCEPT DIVISION S.R.L.

CUI
43619630
Reg. Comerț
J2021001254405
Înregistrată
26.01.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR MUZELOR, NR.20, ET.1, AP.3, cod poștal 40191
-4.14
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
313.408 RON
▼ 51% vs 2024
Profit net
5.317 RON
▼ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
5.517 RON
▲ 2659% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0129 k258 k387 k516 k645 k2021 · Cifră de afaceri: 65.899 RON2022 · Cifră de afaceri: 126.705 RON2023 · Cifră de afaceri: 587.341 RON2024 · Cifră de afaceri: 644.956 RON2025 · Cifră de afaceri: 313.408 RON2021 · Profit: 4.569 RON2022 · Profit: 26.517 RON2023 · Profit: 23.490 RON2024 · Profit: 28.070 RON2025 · Profit: 5.317 RON2021 · Datorii: 17.384 RON2022 · Datorii: 44.119 RON2023 · Datorii: 281.152 RON2024 · Datorii: 157.307 RON2025 · Datorii: 590.358 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NEXT CONCEPT DIVISION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 313.408 RON în 2025, cu un profit net de 5.317 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 313.408 644.956 587.341 126.705 65.899
Profit net 5.317 28.070 23.490 26.517 4.569
Capitaluri proprii 5.517 200 200 200 4.769
Active totale 356.748 39.266 71.047 604 10.267
Datorii totale 590.358 157.307 281.152 44.119 17.384
Număr mediu salariați 1 1 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.14
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.