Activă Plătitor TVA TIMIŞ

MPS CLIME S.R.L.

CUI
43614888
Reg. Comerț
J2021000265350
Înregistrată
26.01.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. RODIEI, NR.4, ET.2, AP.10, cod poștal 307160
7.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
299.202 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
35.174 RON
▼ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
100.816 RON
▲ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k239 k299 k2022 · Cifră de afaceri: 16.423 RON2023 · Cifră de afaceri: 123.300 RON2024 · Cifră de afaceri: 255.196 RON2025 · Cifră de afaceri: 299.202 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.169 RON2024 · Profit: 64.195 RON2025 · Profit: 35.174 RON2022 · Datorii: 20.856 RON2023 · Datorii: 55.805 RON2024 · Datorii: 33.318 RON2025 · Datorii: 69.816 RON2022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MPS CLIME S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 299.202 RON în 2025, cu un profit net de 35.174 RON.

Indicator (RON) 2025202420232022
Cifră de afaceri netă 299.202 255.196 123.300 16.423
Profit net 35.174 64.195 3.169 0
Capitaluri proprii 100.816 65.642 1.447 -1.722
Active totale 169.657 98.697 57.252 18.741
Datorii totale 69.816 33.318 55.805 20.856
Număr mediu salariați 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.