Activă CONSTANŢA

FRIZERU BARBOS CONCEPT S.R.L.

CUI
43610746
Reg. Comerț
J2021000203138
Înregistrată
25.01.2021
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA ALBATROSULUI, NR.10, GARSONIERA 416, BL.C3, ET.4, cod poștal 900139
2.18
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 25.01.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
149.995 RON
▲ 24% vs 2024
Profit net
4.357 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
935 RON
▲ 127% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k60 k90 k120 k150 k2021 · Cifră de afaceri: 28.545 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.894 RON2023 · Cifră de afaceri: 45.855 RON2024 · Cifră de afaceri: 121.295 RON2025 · Cifră de afaceri: 149.995 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 1.417 RON2023 · Profit: 6.397 RON2024 · Profit: 3.266 RON2025 · Profit: 4.357 RON2021 · Datorii: 20.381 RON2022 · Datorii: 22.904 RON2023 · Datorii: 14.906 RON2024 · Datorii: 18.505 RON2025 · Datorii: 22.328 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FRIZERU BARBOS CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 149.995 RON în 2025, cu un profit net de 4.357 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 149.995 121.295 45.855 54.894 28.545
Profit net 4.357 3.266 6.397 1.417 0
Capitaluri proprii 935 -3.422 -6.688 -13.085 -14.502
Active totale 23.263 15.019 6.580 8.672 5.178
Datorii totale 22.328 18.505 14.906 22.904 20.381
Număr mediu salariați 2 2 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.18
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.